Tottenham Hotspur – West Ham United 4:1 (vége) | Fulham FC – Aston Villa FC 1:3 (vége) | Manchester United – Brentford 2:1 (vége)
Newcastle United – Brighton & Hove Albion 0:1 (vége) | Southampton FC – Leicester City 2:3 (vége) | Ipswich – Everton FC 0:2 (vége)
Bournemouth – Arsenal FC 0:0 (1. félidő)

90+4
    A mérkőzés viszont ebben a pillanatban véget ér. Egy ponttal térünk haza Rózsahegyről. Jövő héten pedig a Kassát fogadjuk hazai pályán.
    Hajrá DAC!

90+4
    Ezt is megússzuk! Hladik a jobb szélen lefutja Andzouanát, majd középre ad, ahol Kelemen fejel, de szerencsénkre mellé. Megússzuk a gólt.

90+2
    Rendkívül veszélyes beadás érkezik a hazaiaktól a jobb oldalon, ám szerencsénkre pontatlan a center.

90+1
    Sárga lap a csapatnak MFK Ružomberok (Kelemen).

90
    Négy percet pakol rá a játékvezető a rendes játékidőre. Ennyi idő alatt még meg lehet nyerni a meccset.

88
    Csere a MFK Ružomberok-nél/nál:
    lemegy Chrien, bejön Kelemen.

86
    Ez már itt a mérkőzés hajrája. A második félidőben egyik csapat sem játszott igazán szervezetten, de így legalább volt izgalom, voltak helyzetek. Lássuk, mindent egy lapra tesznek-e fel a pályán lévők?

84
    Csere a FK DAC Dunaszerdahely 1904-nél/nál:
    lemegy Herc, bejön Andzouana.

83
    Mendez tetszetős cselsorozatát Múdry állítja meg egy kemény belemenéssel.

80
    Luterán kapáslövése megy mellé ezúttal. Veszélyes hazai próbálkozásokat éltünk most túl.

80
    Huf bombáz távolról!
    Most is Popović ment meg bennünket a góltól. Ezúttal szögletre öklözi a kapuba tartó labdát!

79
    Hladík helyzete marad ki!
    Popović véd nagyot reflexből! A hazai játékos Ortiz és Brunetti között tudta kapura kanalazni a labdát.

76
    Negyed óra van hátra a rendes játékidőből, és mindkét csapat meg akarja nyerni a meccset. Vajon kinek sikerül? Vagy marad a döntetlen?

75
    Almási kerül gólhelyzetbe! Mendez centerét fejeli milliméterekkel a jobb kapufa mellé. Nincs meg az idei második gólja ebben a bajnoki szezonban.

75
    Ezúttal Lutárán tüzel a 16-os vonaláról, alig céloz mellé!

74
    Chrien fejel teljesen tisztán, Popović jó helyen ál, miénk a labda. De ez nagy helyzet volt. Fellazul a középpálya, veszélyesen játszik mindkét csapat.

73
    Ortiz szabálytalankodik Huffal szemben. Ezúttal elmarad a lap, amivel az utóbbi percekben nem spórolt Kružliak játékvezető.

72
    Sárga lap a csapatnak FK DAC Dunaszerdahely 1904 (Yapi).

71
    Közben a csereként beállt Huf kerül helyzetbe, de három védőnk is ott áll mellette, belelépünk a közeli lövésébe.

71
    1033 néző váltott ma jegyet a meccsre.

70
    Sárga lap a csapatnak MFK Ružomberok (Lavrinčík).

69
    Sárga lap a csapatnak FK DAC Dunaszerdahely 1904 (Almási).

68
    Felpezsdül a játék, Ramadan szabadrúgásból talál Ťapaj kapujába, de Kružliak nem adja meg a gólt les miatt.

67
    Sárga lap a csapatnak MFK Ružomberok (Gabriel).

65
    Nagy helyzetet hagy ki a Rózsahegy! A középpályán fejpárbajt vesztünk, Hladík megy el a labdával, centeréről pedig csak centikkel marad le a hazai kapitány, Chrien.

64
    A vendégszektorból szól a Mindent bele!. Közben a nap is lebukott a Čebrať mögé.

63
    lemegy bassey, bejön Almási.

62
    A Rózsahegy mindössze második szöglete nem veszélytelen. De Brunetti tisztáz.

61
    Selecký lágy labdáját húzza le a magasból Popović, majd pár másodperccel később Ťapaj is hasonló mozdulattal szerzi meg a játékszert az ellenkező oldalon.

60
    lemegy Tučný, bejön Huf.

58
    Lutárán és Mendez fejel össze keményen a levegőben. Mindkét játékoshoz befut az orvosi stáb.

57
    lemegy Vitális, bejön Ramadan.

55
    Labdatartásban jók vagyunk, sajnos a helyzetek így sem jönnek. nem úgy a szögletek. Abból már a 11. rúgjuk. Ez viszont most veszélyes! Bassey fejelhet, de rosszul céloz.

53
    Yapi harcolja ki az újabb szögletünket, ez már a 10. lesz, de az eddigi kilenc nem volt túl veszélyes, mint ahogy ebből sem alakul ki gólhelyzet.

47
    lemegy Gomola, bejön Múdry.

46

45+5

45+5
    Herc ível a kapu elé, a védelem viszont felszabadít, Kružliak pedig véget vet az első félidőnek.

45+4
    Már a hosszabbítás negyedik percében vagyunk, de most is áll a játék: Bajot kell ápolni.

45
    Közel járunk a kapuhoz, a félidő végét jelző sípszó előtt szeretnénk még egy gólt lőni, de nincs szerencsénk.

44
    Yapi tekerése kerüli el centikkel Ťapaj kapuját!

44
    Herc, Bassey, Trusa összejáték elől, végül mégis Gabrielről, a hazaiak játékosáról megy vonal mögé a labda.

42
    Luterán is kapásból próbálja bevenni a kapunkat. Ballal próbálkozik – sikertelenül.

41
    Sárga lap a csapatnak FK DAC Dunaszerdahely 1904 (Mendez).

38
    Ez már látványosabb! A hátul álló Yapi kapja a labdát, és egy veszélyes kapáslövést ereszt meg, ami csak kicsivel megy mellé.

36
    Az ötödik szögletünket ismét Herc adja be, ezúttal középre vágja a labdát, ott azonban sok a rózsahegyi. De jöhet egy újabb beadás a sarokról.

35
    Popović ismét magasan kint a kapujából, Tučný kis híján meglepi. Végül sikerül elkanalaznia a labdát a hazai támadó elől.

33
    Sárga lap a csapatnak MFK Ružomberok (Tučný).

33
    A hazai keménymag tagjai közül néhányan félmeztelenre vetkőzve szurkolnak. Velük szemben, az árnyékos oldalon 43 DAC-drukker buzdít a vendégszektorból.

31
    Jó helyről végezhet el szabadrúgást a hazai csapat. A Gomolával ellen elkövetett szabálytalanságért jár a pontrúgás a narancs mezeseknek. Öttagú sorfalat állít a kapusunk, aki a lövés után magabiztosan öleli magához a sorfal mellett elsuhanó labdát.

28
    Herc ma a középpályánk motorja, ismét kiharcol egy sarokrúgást, melyet saját maga végez el. Trusa azonban labdát veszt.

25
    Popović ezen a mérközésen sokat van játékban hátul. A 16-oson kívül játszik, mintegy 20 méterre a gólvonaltól áll, ide passzolják neki hátra a labdákat a védőtársak.

22
    Brunetti rúgja fejbe keményen Gomolát, aki ápolásra szorul.

21
    20 perc alatt született két gól, most mintha előről kezdödne a mérkőzés. Hajrá, fiúk!

19
    Popović érezte az oldalt, jól vetődött el a jobb kapufa irányába, de már nem tudtam megfogni a labdát a vonal előtt – 1:1

19
    A Ruzemberok gólt szerzett!
    A büntetőt értékesítette LAVRINČÍK..

16
    Tizenegyest fúj ellenünk a bíró. Ortiz ért kézzel a labdához a büntetőterületen belül. Lavrinčík végezheti el a hazai oldalon a büntetőt.

15
    A hazai csapat is szöglethez jut, gólhelyzetet azonban nem alakít ki utána. Jól blokkoljuk a beadásaikat.

12
    Bassey megszerzi első találatát a Niké Ligában! Herc alapvonalról érkező magas labdáját fejeli Ťapaj kapujába – 0:1

12
    A Dunaszerdahely gólt szerzett!
    Gólszerző BASSEY.

11
    Mendez bal oldali beadását fejeli ki szögletre Selecký. Ismét Herc végzi el a sarokrúgást.

9
    Kiszorítjuk az ellenfelet a támadóharmadból, hosszú indítással igyekeznek aztán visszajuttatni a labdát, de a bíró támadó szabálytalanságot fúj. Popović fogja elvégezni a szabadrúgást.

7
    Selecký blokkolja Yapi beadását, így jutunk bedobáshoz. Már az ellenfél 16-osán belül jártunk, de a védők végül kivágták a labdát.

4
    Kružliak játékvezető megállítja a játékot, Chrien marad a földön, de gyorsan kiderül, hogy nem szabálytalankodtunk vele szemben.

3
    Herc adja be a mérkőzés első szögletét, Trusával játszik össze röviden, majd Yapi kapja meg a labdát, ám lövésig nem tudtuk elvinni az akciót.

2
    Gyönyörű napsütéses idő fogadta a pályára lépő csapatokat Liptóban. Közel 20 fok körüli a hőmérséklet.

1
    A hazaiak vezetőedzője, Ondřej Smetana az előző fordulóban piros lapot kapott a Kassa elleni bajnokin, ezért a mai találkozót csak a lelátóról követheti.