West Ham United – Chelsea F.C. 0:3 (vége) | Aston Villa FC – Wolverhampton 3:1 (vége) | Fulham FC – Newcastle United 3:1 (vége)
Leicester City – Everton FC 1:1 (vége) | Liverpool F.C. – Bournemouth 3:0 (vége) | Tottenham Hotspur – Brentford 3:1 (vége)
Southampton FC – Ipswich 1:1 (vége) | Crystal Palace – Manchester United 0:0 (vége)

90+3
    Ismét Redzic! A hazai kapus Junas, előre jön egy szögletnél, hátha... De nem! Mert elveszíti a labdát a hazai gárda, gyors kontrát vezetünk, üres a kapu, Redzic pedig a tizenhatosról kívül az üres kapuba talál – 1:3

90+3
    A Dunaszerdahely gólt szerzett!
    Gólszerző REDZIC.

90
    GÓÓÓL! A rendes játékidő utolsó percében! Rezdic előtt nyílik terület, aki bal lábbal beveszi a hosszú sarkot – 1:2

90

88
    Hazai szöglet után Kacharaba fejeli ki a labdát, de még mindig a hazai csapatnál marad a játékszer.

87
    Védő helyett támadót küldött fel Munoz. Meg akarjuk nyerni ezt a meccset. Lesz-e erre elég időnk?

84
    Spanyol vezetőeadzőnk a támadósor megerősítésére készül. Hamarosan Szendreit is pályára küldi.

83
    Egyáltalán nem forognak veszélyben a kapuk.

77
    A játék képe szerint a Szakolca csapata akarja jobban a győzelmet. Többet van náluk a labda, mozgékonyabbak, míg Brunetti és Herc is széttárt kezekkel jelzi, nem tudja, mit kezdjen a labdával.

74
    Lehetőséghez jut a hazai gárda, hogy megszerezze a vezetést. Az akciót Leginus fejezi be lövéssel, amelyet blokkolni tudunk.

73
    lemegy Alves, bejön Vlasko.

72
    Három sárga-kék támadó megy öt zöld-fehér védővel szemben. Sajnos a túlerő győz.

70
    Andzouana magas labdája üres területre érkezik, de ott egy sárga-kék mezes játékos sem jár, hogy befussa azt.

68
    Sárga lap a csapatnak FK DAC Dunaszerdahely 1904 (Bajo).

68
    Nem tudunk nyomst helyezni az ellenfelünkre.

66
    lemegy Ramadan, bejön Tuboly.

65
    25 perc van hátra a rendes játékidőből, de sajnos ideges a játékunk.

63
    Popović védése kell ahhoz, hogy ne kapjunk gólt!

62
    Tuboly Máté áll készen arra, hogy pályára lépjen.

61
    Kiegyenlített a játék, de akadozó. Sok az apró fault.

57
    A szakolcai Mášik fogja a lábát, Herc lépett oda neki keményen. A játék szabadrúgással folytatódik.

56
    lemegy Fábry, bejön Gaži.

56
    Leginus rúg oldalhálót. Egykor a mi játékosunk volt, most már a Szakolca csapatát erősíti.

54
    Ramadan hosszú oldalra küldött szögletrúgását tolja kijjebb Junas kapus.

53
    A hazai Černek ápolása miatt áll a játék. Ramadannal ütközött keményen, és ő húzta a rövidebbet.

48
    Xisco Munoz hármat is cserélt, valószínű nem volt megelégedve csapata rúgott gól utáni teljesítményével.

47
    Herc fejese köt ki Junas kezében rögtön a második félidő elején!

45+1
    El kell ismerni, ez parádés volt: Alves szabadrúgásgóljával egyenlít a Szakolca – 1:1

45+1
    A Skalica csapata gólt szerzett!
    Gólszerző ALVES.

45
    Jó szögből és távolságról végezhet el szabadrúgást a hazai csapat. Nagyjából 18 méter a távolság, 6 tagús a sárga-kék sorfal.

44
    Lassan véget ér az első félidő, amelynél láttunk már izgalmasabbat is a bajnokságban, de a lényeg, hogy egy góllal vezetünk, s ha ez így marad a végéig, miénk lesz a három pont.

43
    Bassey lövése megy egy jóval a jobb oldali kapufa mellett.

43
    Trusa csúszik el az oldalvonal mellett, nem sikerült pályán tartani a labdát.

41
    Trusa és Bassey együttes erővel próbál meg túljárni a védelem eszén, de a labda túl magasan repked a 16-osban, ebböl nem most nem lett sem lövés, sem fejes.

41
    72 sárga-kék szurkoló váltott jegyet a vendégszektorba a mai találkozóra.

39
    Ramadan ível, csak épp nem jó helyre, pont a hazai kapus, Junas kezébe.

36
    Egy balról érkező beadás után Popović öleli magához a labdát. Aktívabbak lettek a hazaiak, régen jártunk Junas kapuja előtt.

35
    Az első veszélye lövés a hazaiaktól. Alves jobb lába "sült el", de a labda szerencsénkre célt téveszt.

33
    Megint Ramadant akasztják meg, Matejov az elkövető, de ezért már jár a sárga a szakolcainak.

33
    Sárga lap a csapatnak MFK Skalica (Matejov).

32
    Černek rántja vissza a mezénél fogva a megiramodásra készülő Ramadant, Marhefka lefújja a szabálytalan megmozdulást.

29
    Ismét egy gyengén kivitelezett hazai pontrúgást láthattunk. Védelmi alakzatunknak nem okozott gondot a labda eltakarítása.

27
    Kacharaba fejeli ki szögletre a labdát, de a pontrúgás után nincs újabb veszély Popović kapuja előtt.

25
    Bassey és Bajo játszik össze. Utóbbi az alapvonalról igyekszik kapu elé tenni a labdát, de erre a húzására a kapus is számít.

23
    Junas Ramadan magasan előre ívelt labdáját húzza le a levegőből.

23
    Herc próbálkozása nem épp az elképzelései szerint alakul. Lecsúszik a lábáról a labda egy beadás során, kirúgás következik.

21
    A hazaiaknak még nem volt értékelhető lövésük az eddig eltelt 20 perc során.

20
    Martin Škrteľ, csapatunk e héten bemutatott új sportigazgatója is elkísérte a srácokat az Erdőhátra.

16
    Trusának ez volt az 5. gólja, Ramadan pedig a harmadik gólpasszát osztotta ki ebben az idényben.

15
    Vezetünk! Egy 16-osba érkező labdát Ramadan készít le Trusának, aki kb. 13 méterről beveszi Junas kapuját – 0:1

15
    Gólszerző TRUSA.

14
    Brunetti előretörését nem nézik jó szemmel az erdőhátiak, akik csak szabálytalanság árán tudják megállítani.

11
    Gyors, egypasszos játékkal jut el a labda Bőszéig, aki az alapvonalról szerette volna beívelni, de őrzője a vonal mögé tessékelte a labdával együtt.

9
    Aktívabban játszunk, most épp Ramadan próbálkozik egy mintegy 16 méteres lövéssel, de e a hazai védők ebbe is belelépnek.

6
    Bassey előtt adódik az első lehetőség, de lövését blokkolják.

5
    Az első öt perc helyzet nélkül telik el, a stadionban csak a mi szurkolóinkat lehet hallani. Lehet, hogy a hazai drukkereket jobban érdekli a városban zajló vásár.

1
    A mérkőzés elején a játékosok egyperces néma főhajtással megemlékeztek csapatunk tragikus körülmények között kedden elhunyt szurkolójára, Bús Károlyra, aki a Trencsén elleni győztes találkozóról hazafelé tartva szenvedett halálos közúti balesetet. Játékosaink fekete karszalaggal léptek pályára. „Szurkolj tovább az égi lelátón!” – szólt az elhunyt Károlynak az üzenet a vendégszektorból.