kedd 17.09.2024, 18:00 • Mestský futbalový štadión na Sihoti Trenčín • DAC web

90+2
    Mérkőzés vége. (19:49:33)

90+1
    Mai győzelmünkkel felállunk a dobogó harmadik fokára. Szombaton ismét idegenben, ezúttal Szakolcán lépünk pályára.

90
    Herc és Trusa próbálkozik egy szabadrúgáskombinációval, melynek szöglet a vége. A sarokrúgás után elveszítjük a labdát. 2 perc lesz mindössze a ráadás.

88
    Sárga lap a csapatnak AS Trenčín (Suleiman).

87
    Sárga lap a csapatnak AS Trenčín (Zorič).

87
    Ezt a győzelmet már csak valamiféle futballtörténeti csoda folytán vehetik el tőlünk. Hamarosan lecseng a mérkőzés.

84
    Tuboly egy remek labdával találja meg Hercet, akinek viszont elpattan a melléről a labda, pedig nem állte mellett védő.

80
    Csere a AS Trenčín-nél/nál:
    lemegy Bariš, bejön Zorič.

79
    De akár kaphatunk is... Suleiman egy védelmi megingást követően céloz, de Popović a helyén.

78
    Xisco Munoz mind az öt cserelehetőségét kihasználta, a hazaiak még egyszer cserélhetnek. Kicsit olyan érzésünk van, mintha mindkét csapat a hármas sápszót várná már, pedig még bő tíz percig biztos játszunk. Ezalatt újabb gólokat rúghatunk.

71
    Sárga lap a csapatnak FK DAC Dunaszerdahely 1904 (Redzic).

70
    lemegy Ramadan, bejön Tuboly.

66
    Már hárommal vezetünk! Vitális végigviszi a félpályán a labdát, majd a jobb helyzetben érkező Trusa elé tálal, aki nem hibázik – 0:3

65
    A Dunaszerdahely gólt szerzett!
    Gólszerző TRUSA.

64
    Popović tol ki szögletre egy csípős lövést. A sarokrúgás utáni kapu előtti kavarodásból mi jövünk ki jobban.

62
    lemegy Donkor, bejön Mikulaj,
    lemegy Sunday, bejön Šefčík.

62
    Csendesen csordogál a mérkőzés, amely mos nem rejt annyi érzelmet magában, mint a legutóbbi.