Tottenham Hotspur – West Ham United 4:1 (vége) | Fulham FC – Aston Villa FC 1:1 (1. félidő) | Manchester United – Brentford 0:0 (1. félidő)
Newcastle United – Brighton & Hove Albion 0:1 (1. félidő) | Southampton FC – Leicester City 2:0 (1. félidő) | Ipswich – Everton FC 0:1 (1. félidő)

47
    Egyik oldalon sem volt csere. Xisco Muñoz azonban még az első félidő végén kapott egy sárga lapot Kružliaktól, reklamálásért. (16:38:15)

46

45+5

45+5
    Herc ível a kapu elé, a védelem viszont felszabadít, Kružliak pedig véget vet az első félidőnek.

45+4
    Már a hosszabbítás negyedik percében vagyunk, de most is áll a játék: Bajot kell ápolni.

45
    Közel járunk a kapuhoz, a félidő végét jelző sípszó előtt szeretnénk még egy gólt lőni, de nincs szerencsénk.

44
    Yapi tekerése kerüli el centikkel Ťapaj kapuját!

44
    Herc, Bassey, Trusa összejáték elől, végül mégis Gabrielről, a hazaiak játékosáról megy vonal mögé a labda.

42
    Luterán is kapásból próbálja bevenni a kapunkat. Ballal próbálkozik – sikertelenül.

41
    Sárga lap a csapatnak FK DAC Dunaszerdahely 1904 (Mendez).

38
    Ez már látványosabb! A hátul álló Yapi kapja a labdát, és egy veszélyes kapáslövést ereszt meg, ami csak kicsivel megy mellé.

36
    Az ötödik szögletünket ismét Herc adja be, ezúttal középre vágja a labdát, ott azonban sok a rózsahegyi. De jöhet egy újabb beadás a sarokról.

35
    Popović ismét magasan kint a kapujából, Tučný kis híján meglepi. Végül sikerül elkanalaznia a labdát a hazai támadó elől.

33
    Sárga lap a csapatnak MFK Ružomberok (Tučný).

33
    A hazai keménymag tagjai közül néhányan félmeztelenre vetkőzve szurkolnak. Velük szemben, az árnyékos oldalon 43 DAC-drukker buzdít a vendégszektorból.

31
    Jó helyről végezhet el szabadrúgást a hazai csapat. A Gomolával ellen elkövetett szabálytalanságért jár a pontrúgás a narancs mezeseknek. Öttagú sorfalat állít a kapusunk, aki a lövés után magabiztosan öleli magához a sorfal mellett elsuhanó labdát.

28
    Herc ma a középpályánk motorja, ismét kiharcol egy sarokrúgást, melyet saját maga végez el. Trusa azonban labdát veszt.

25
    Popović ezen a mérközésen sokat van játékban hátul. A 16-oson kívül játszik, mintegy 20 méterre a gólvonaltól áll, ide passzolják neki hátra a labdákat a védőtársak.

22
    Brunetti rúgja fejbe keményen Gomolát, aki ápolásra szorul.

21
    20 perc alatt született két gól, most mintha előről kezdödne a mérkőzés. Hajrá, fiúk!