West Ham United – Chelsea F.C. 0:3 (vége) | Aston Villa FC – Wolverhampton 3:1 (vége) | Fulham FC – Newcastle United 3:1 (vége)
Leicester City – Everton FC 1:1 (vége) | Liverpool F.C. – Bournemouth 3:0 (vége) | Tottenham Hotspur – Brentford 3:1 (vége)
Southampton FC – Ipswich 1:1 (vége) | Crystal Palace – Manchester United 0:0 (2. félidő)

90+3
    Ismét Redzic! A hazai kapus Junas, előre jön egy szögletnél, hátha... De nem! Mert elveszíti a labdát a hazai gárda, gyors kontrát vezetünk, üres a kapu, Redzic pedig a tizenhatosról kívül az üres kapuba talál – 1:3

90+3
    A Dunaszerdahely gólt szerzett!
    Gólszerző REDZIC.

90
    GÓÓÓL! A rendes játékidő utolsó percében! Rezdic előtt nyílik terület, aki bal lábbal beveszi a hosszú sarkot – 1:2

90

88
    Hazai szöglet után Kacharaba fejeli ki a labdát, de még mindig a hazai csapatnál marad a játékszer.

87
    Védő helyett támadót küldött fel Munoz. Meg akarjuk nyerni ezt a meccset. Lesz-e erre elég időnk?

84
    Spanyol vezetőeadzőnk a támadósor megerősítésére készül. Hamarosan Szendreit is pályára küldi.

83
    Egyáltalán nem forognak veszélyben a kapuk.

77
    A játék képe szerint a Szakolca csapata akarja jobban a győzelmet. Többet van náluk a labda, mozgékonyabbak, míg Brunetti és Herc is széttárt kezekkel jelzi, nem tudja, mit kezdjen a labdával.

74
    Lehetőséghez jut a hazai gárda, hogy megszerezze a vezetést. Az akciót Leginus fejezi be lövéssel, amelyet blokkolni tudunk.

73
    lemegy Alves, bejön Vlasko.

72
    Három sárga-kék támadó megy öt zöld-fehér védővel szemben. Sajnos a túlerő győz.

70
    Andzouana magas labdája üres területre érkezik, de ott egy sárga-kék mezes játékos sem jár, hogy befussa azt.

68
    Sárga lap a csapatnak FK DAC Dunaszerdahely 1904 (Bajo).

68
    Nem tudunk nyomst helyezni az ellenfelünkre.

66
    lemegy Ramadan, bejön Tuboly.

65
    25 perc van hátra a rendes játékidőből, de sajnos ideges a játékunk.